Pro hlavní zprávy a aktuality klubu J.A.M. používejte prosím Alešovo stránky klubu, popřípadku přímo odkaz na J.A.M.

Informace uvedené zde berte čistě jako doplňkové, hlavně pokud jsou na výše uvedených stránkách též k dispozici.
dekorace Začínají letošní tréninky v Thermálu
2006-02-05 - Spáchal

Od minulého čtvrtku je zase možné si jít zaplavat na klubové tréninky do Thermálu, v tradičních časech a to jak v úterý od 19:30 na tréninky Nautíku, tak i každý čtvrtek od 16:30 na tréniky našeho klubu. Tréniky jsou na hodinu, alespoň ty naše, úterní budou asi jen 45 minut, zkrácené kvůli zavírací době.
Doufám že se tam spolu zase uvidíme v hojném počtu, pokud mám správné informace, neměli by nás už obtěžovat žádné jiné party jako na podzim ;)..
 

 
dekorace Máme klubové čepice
2005-11-08 - Spáchal

Když mě přibližně před rokem naspadlo nechat udělat klubevé čapky, bral jsem to spíše jako další ze sice dobrých, ale nereálných plánů. Naštěstí se toho chytnuli svědomitější lidičkové a tak díky spolupráci Jany, Aleše, Žembouše a Evy se nakonec podařilo najistit výrobu i distribuci ;)..
Pár problémů a trochy emocí by se zde jistě našlo, ale důležité je to, že výsledek je perfektní. Až tedy na to, že nás je v oddíle více, než je čapek. Ale jak se zdá podle projeveného zájmu, čapky spíše ještě zbydou ..

Podívejte se tady jaký je výsledek:

cepice s logem

Jak vidíte, čapky to jsou slušivé a nákup doporučuji. Kdo bude mít zájem, nechť se ozve Evě Zatloukalové a dohodne se s ní. Cena je méně než lidová a skládá se vlastně jen z nákladů na výšivku, tedy činí 27 Kč. Velikost je pouze jedna, ale čepice na hlavě sedí jak mně, tak i Tomáškovi, nejmladšímu členovi klubu :).
 

 
xhtml rss RSS
IngressMania  Posledni aktualizace 02/09/2007 23:30 | SKYPE: spachal       © 2004-2007 ofni.lahcaps@lahcaps cw